ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2012

Α.Ε.Δ - ΠΥΡΑΣΟΣ

ΙΣΟΠΑΛΟ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ

Ισόπαλο με σκορ 1-1 τελείωσε το ντέρμι κορυφής ανάμεσα στην Α.Ε Διμηνίου και στον Πύρασο.
Σε ένα δυνατό και πολύ όμορφο παιχνίδι οι ομάδες μοιράστηκαν από ένα ημίχρονο πετυχαίνοντας από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο, ο Πετρίδης άνοιξε το σκορ με δυνατό σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής μόλις στο 6΄ ενώ η Α.Ε.Δ ισοφάρισε με την υπέροχη εκτέλεση φάουλ του αρχηγού της Κώστα Μπαντά στο 58΄.

Οι ομάδα μας παρατάχθηκε με τους:

Πλακαρό, Νικούδη, Κουτσογιάννη, Μπαντά, Μοράλες, Μαυρίδη (82' Ζαρκάδα), Γκίκα, Φιλατζικιώτη, Σφάκα (46' Φέζο), Τσιουρέλη (46' λ.τρ. Καραπλιάγκο), Τσεκούρα.

Οι διοίκηση της Α.Ε.Δ ευχαριστεί τους πολυάριθμους φιλάθλους που βρέθηκαν σήμερα το πρωί στο γήπεδο του Διμηνίου για να στηρίξουν την ομάδα και τους παίχτες.
Εξάλλου εύχεται στον Παύλο Γεώργογλου Προπονητή Τερματοφυλάκων της Α.Ε.Δ καλή δύναμη στην δύσκολη μάχη που δίνει και να βγει γρήγορα ΝΙΚΗΤΗΣ.